2010/2011 őszi félév

 2010/11-es tanév első félévében következő tanulmányi programokat szervezi a Szakkollégium:

  

 

ALAKULNI

(16 kredit kötelező) 

Program

 

Vezető/Felelős

Idő, hely

Kredit/alkalom

Bibliaóra

Lajmán Gréta

Hétfő19.00/20.30

TVszoba

2

Önismereti tréning

(Junioroknak kötelező)

 

1.Csapatépítő tréning

 

 

2.Konfliktuskezelő tréning

 

3.Kommunikációs tréning

Lajmán Eszter,

Bodnár Eszter

 

 

 

 

2010.10.03.,

20.00-23.00

TVszoba

2010.11.10.,20.00-23.00

TVszoba

2010.12.01.,20.00-23.00

TVszoba

 

 

 

 

4

 

 

4

 

 

4

Olvasókör

Szamkó Eszter

Hétfő, 20.00

Műhely

2

Irodalmi teaház

Orosz Sára

Csütörtök, 20.00

Műhely

2

Gerinctorna

Gálffiy Eszter

Kedd, 21.00

Konditerem

2

Kosárlabda

Boros Hajnal

Szerda,20.00

Tornaterem

2

Filmen keresztül önmagunkhoz

Locker M.Margit SSND

Szervezés alatt

TV szoba

5

Filmklub

Irene nővér, SSND

Szervezés alatt

TVszoba

2

Angol

Horcin Edina

Irine nővér, SSND

Kedd,18.30

TV szoba

2

Angol társalgás Irine nővérrel

Egyéni egyeztetés alapján

0

II. Magyar Népmese Nap 

Boldog Terézia Szakkollégium 

falai között

 

1. dr.Bódis Zoltán:

Mese és szakralitás népmesékben

2. Mese-játék avagy Szólítsuk életre meséket

3. Filmnézés: Ének csodaszarvasról

(JankovicsMarcell 2002-es 96perces filmje)

Lenk Gyopárka

2010.10.29.

TV szoba

 

 

 

18.20

 

 

19.20

 

 

21.15

 

 

 

 

 

4

 

 

2

 

 

2

GyermekEgészség

előadássorozat a nőkért

 

1.gyermek és halál

2.legnagyobb csoda

3.nő iszervek betegségei

Pesti Judit Zsuzsanna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010.10.12.,20.00

TVszoba

2010.11.16.,20.00

TVszoba

2010.12.7.,20.00

TVszoba

 

 

 

 

 

2

 

2

 

2

Szupervízió

Guba András Sch.P

Szervezés alatt

Önáll óelőadói est

Trill Zsolt,Szűcs Nelli

Szervezés alatt

Öltözködési tanácsadás

Antónyiné Horánszky Judit

Szervezés alatt

Előadás zeneterápiáról

Szervezés alatt

 

ALKOTNI

( 9kredit kötelező)

 

Kézművesszakkör

Baumgartner Melinda

Szerda,19.00

Műhely

2

Énekóra

Kiss Diána

Kedd,19.30

TVszoba

2

Informatikai alapműveltség szeminárium

Tóth Anna

Kedd,20.30

TVszoba

2

Pályázatírás

Gonda István

Szervezés alatt

Színjátszás (Déryné Színkör)

Marosi Edit

Szervezés alatt

Lakberendezés

Szántó Boróka

Szervezés alatt

 

ADNI

(9 kredit kötelező)

 

Karácsonyivásár

Karnóczi Hajnalka

Szervezés alatt

1/óra

Mézeskalácssütés

Karnóczi Hajnalka

Konyha

1/óra

Karitatív hétvége

Karnóczi Hajnalka

Szervezés alatt

1/óra

Virágültetés

KarnócziHajnalka

Szervezésalatt

1/óra

Diáktanácstagság

Tornay Krisztina SSND

Megbeszélés alapján

9/félév

Felelősök

 

1.Hűtő

(IvanyikIbolya)

2.Nyomtató

(LajmánGréta)

3.Háztartáspénz (LajmánEszter)

3.Mosáspénz

(Soltész Gyöngyi)

4.Vendégszoba

(Tóth Erika)

5.Viráglocsolás

(Szép Ildikó, Rádi Bettina, Baráth Edit, Baráth Nóra)

Tóth Anna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlebnyikova Natasa

Megbeszélés alapján

9/félév

 

KÖTELEZŐ PROGRAMOK

 

Lelkigyakorlat

 

 

 

 

Locker M. Margit SSND

 

Bejczi Tibor OP

 

2010.11.12-14.

 

 

2010.10.22-24.

 

0

 

 

0

Karácsonyiműsor

(Zárókoligyűlés)

Szervezésalatt

0