2007/2008 tavaszi félév

 Alakulni-programok  személyiség és önismeret-fejlesztés KÓD A1

Félévente 16 óra, választható formák:

PROGRAM NEVE, ÓRASZÁMA

IDŐPONTJA

FELELŐSE

születés tréning- Ódor Teri, 16 ÓRA

fókusz tréning- Pálffy Ágnes 16 ÓRA

 

 

 

MÁRCIUS 29-30. SZENTJOBB

PETRA

mandalameditációs kurzus    16 ÓRA

 

PETRA

női identitás erősítő hétvége   16 ÓRA

MÁRCIUS 29-30. SZENTJOBB

PETRA

kreatív improvizációs tánckurzus 16 ÓRA

MÁRCIUS 1-2. MÁRCIUS 14-15. ÁPRILIS 11-12.

OBORNI KÁTYA

lovaglás, közös szervezett sportfoglalkozás  16 ÓRA

HETENTE

JACZKÓ FRUZSINA

Biblia-kör  16 ÓRA

OKTÓBER 1-TŐL HÉTFŐ EST 8

PÜSKI Dániel lelkész

előadások  2-2 ÓRA

ELEVEN SZÜLŐK ÁRVÁJA VOLTAM- ELŐADÁS

 

MÁRCIUS 3.

        PETRA

MOLDVAI TÁNCHÁZ 16 ÓRA

HETENTE

KOVÁCS ORSOLYA

Dél-alföldi népitánc-kurzus -16 óra- SVETITS

HETENTE

    


Adni-programok  Szociális készségek fejlesztése KÓD A2

Teljesítendő félévenként 9 óra 

PROGRAM NEVE, ÓRASZÁMA

IDŐPONTJA

FELELŐSE

jótékonysági vásár szervezése, lebonyolítása –EGYÉNI ÓRASZÁMBAN

 

NATASA

gyerekotthonos gyerekek korrepetálása –EGYÉNI ÓRASZÁMBAN

 

 

nyári gyereknyaraltatásban szervezői és segítői  munka, ennek reflektívfeldolgozása –EGYÉNI ÓRASZÁM

 

 

közösségi szolgálatok -9 ÓRA

KÜLÖN TÁBLÁZATBAN LEHET RÁ JELENTKEZNI

 

aktív részvétel a szakkollégium diáktanácsában és az egyesületi munkában -9 ÓRA

 

 

Előadás:

 

 

Kamaraénekkar -9 ÓRA

Hetente egy óra

SUBA ERIKA

Kerti munkában segítség –EGYÉNI ÓRASZÁM

 

VERONIKA NŐVÉR

Szponzor-keresés, kapcsolattartás/programszervezés nagyváradiakkal, soproniakkal- KÜLÜGYI BIZOTTSÁGI MUNKA -EGYÉNI ÓRASZÁM

 

 

KÖZÖS MUNKA- KOLI FESTÉS-EGYÉNI ÓRASZÁM

 

 

RÉSZVÉTEL A WOLK THW WORDL-BEN- 2 ÓRA VAGY EGYÉNI ÓRASZÁM

JÚNIUS 1.

GERDA NŐVÉR

RÉSZVÉTEL A DEBRECENI IFJÚSÁGI TALÁLKOZÓ TERASZ-PROGRAMJÁN EGYÉNI ÓRASZÁM

ÁPRILIS 5.

CSILLA NŐVÉR

VADVIRÁS KÓRUS VENDÉGÜL LÁTÁSA- EGYÉNI ÓRASZÁM

MÁRCIUS 3.

 

Alkotni-programok kreativitás-fejlesztés KÓD: A3

TELJESÍTENDŐ Félévente 9 óra.

PROGRAM NEVE, ÓRASZÁMA

IDŐPONTJA

FELELŐSE

 

 

 

filmesztétika kurzus, filmklub        9 ÓRA

 

ANTONYI GERDA

Déryné színjátszó köri munka        9 ÓRA

 

MAROSI EDIT

Kölcsey kiállítás létrehozása           9 ÓRA

 

CZETTER NIKI

vizuális képzés 6 ÓRA

 

BÜKI JÁNOS

Szarvasünő-riportkönyv létrehozása 9 ÓRA

 

CZETTER NIKI

Alkalmi kreatív szakkörön részvétel 2-2 ÓRA

 

 

idegennyelvű kávéház 1-1ÓRA SPANYOL

 

CZETTER NIKOLETT

FRANCIA 1-1ÓRA

 

 

előadások 2-2 ÓRA

 

 

LOVAGLÁS

 

JACZKÓ FRUZSINA

 

 Közösségi alkalmak Közösségépítés- KÓD: K

Félévente 11 óra (plusz lelkigyakorlat)

PROGRAM NEVE, ÓRASZÁMA

IDŐPONTJA

FELELŐSE

félévnyitó és záró kollégiumi ülés

FEBRUÁR 19.

 

PETRA

a fenntartóval való közös kapcsolattartás alkalmai, vizitáció

 

PETRA

lelkigyakorlat

MÁRCIUS 14-15.

PETRA

kirándulások (fakultatív)

 

PETRA

közös ünneplések, megmozdulások (fakultatív)

 

 

kapcsolódás a városi rendezvényekhez (fakultatív)

 

 

SZÜMPOZION

ÁPRILIS 25-27.

PETRA